O nas

Square Sphere Technology to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma o głównym profilu działalności skoncentrowanym na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora komercyjnego i przemysłowego. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy osiąganie sukcesów za pomocą opracowywanych i wdrażanych przez nas projektów.

Firma została doceniona przez Leszczyńskie Centrum Biznesu, wygrywając konkurs Pomysł na biznes. Kolejnym naszym sukcesem jest uzyskanie patentu na gaźnik – patent nr 223923, obowiązujący od 25.08.2014r.

SQUARE SPHERE TECHNOLOGY Sp. z o.o. posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001.

iso-9001

…jesteśmy głęboko przekonani, że technologia jest przede wszystkim dla LUDZI.

Co nas wyróżnia

Square Sphere Technology to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma o głównym profilu działalności skoncentrowanym na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora komercyjnego i przemysłowego

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra pracowników Square Sphere Technology stanowi zgrany i zaangażowany zespół o imponującym doświadczeniu, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W naszej firmie pracują wybitni polscy inżynierowie mechanicy i automatycy posługujący się najnowszej generacji narzędziami CAD/CAM.

Innowacyjność

Innowacyjność jest dla nas kwestią priorytetową, ponieważ prowadzi do wzrostu konkurencyjności i przekłada się na korzyści ekonomiczne. W odpowiedzi na wygórowane oczekiwania naszych Klientów poszukujemy najlepszych rozwiązań optymalnie dostosowanych do ich potrzeb.

Realizacja projektu

Realizacja projektu jest szczegółowo uzgadniana z klientem, aby wszystkie etapy prac przebiegały bez zakłóceń, a efekt końcowy odpowiadał jego wyobrażeniom. Dysponujemy szerokimi możliwościami w zakresie projektowania, wykonywania i opracowywania dokumentacji różnego rodzaju urządzeń i maszyn. Realizujemy usługi w sposób kompleksowy, wykraczając poza utarte schematy.

Najwyższy standard usług

Najwyższy standard usług stanowi jeden z najważniejszych elementów polityki naszej firmy. Z tego powodu, pragniemy aby każdy klient otrzymał to, czego potrzebuje, jak również kładziemy szczególny nacisk na przyjazną i przejrzystą komunikację, co sprawia, że wszelkie rozmowy przebiegają w atmosferze wzajemnego szacunku. Co więcej, z wszystkimi naszymi klientami staramy się zbudować długotrwałą relację opartą na zaufaniu, jako że jesteśmy głęboko przekonani, że technologia jest przede wszystkim dla LUDZI.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność i etyka to wartości, których firma przestrzega, rozwijając własną działalność biznesową i wspierając klientów we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań.

Zapoznaj się z przykładowymi referencjami naszych klientow

Zamów niezobowiązującą wycenę

O Square Sphere Technology