Mobilny kontener solarny (MSC)

Dla firmy Solar Networks mieliśmy przyjemność zaprojektować od podstaw uniwersalny kontener, który jest wyposażony w szereg uniwersalnych ram z panelami solarnymi. Całość nosi nazwę Mobilnego Kontenera Solarnego (MSC), a więcej o nim można znaleźć na stronie:

www.solarnetworks.pl

Dzięki uniwersalności zaprojektowanych przez nas ram wyposażonych w panele fotowoltaiczne klient posiada możliwość dowolnej konfiguracji dostępnej mocy uzyskiwanej z paneli fotowoltaicznych w zakresie od 7,2 kW do 36kW dla tej wielkości kontenera.

Poznań

Gaźnik do motocykli żużlowych

Gaźnik typu AK02 jest nowym, innowacyjnym, opatentowanym produktem dedykowanym do użytku 
w motocyklach żużlowych. Gaźnik ten jest typu gaźnika rozpylaczowego, ze stałym poziomem paliwa, dolnossącego. Jego budowa jest możliwie prostą konstrukcją wyposażoną w kilka innowacyjnych rozwiązań dotyczących zwężki wlotu powietrza, dyszy głównej i przepustnicy. Jego budowa w dużej mierze zdefiniowana jest przez obowiązujący regulamin techniczny sportu żużlowego. Stąd też sterowanie składem mieszanki paliwowo-powietrznej odbywa się w sposób mechaniczny- regulamin zabrania jakiejkolwiek elektroniki w sterowaniu zasilaniem silnika mieszanką paliwowo-powietrzną.

Gaźnik typu AK02 różni się od swojego szwedzkiego poprzednika Blixta wieloma kluczowymi w tym sporcie detalami. Jest lepszy przede wszystkim biorąc pod uwagę osiągi silnika. Szczególną uwagę należy zwrócić tutaj, że na obu gaźnikach silnik osiąga bardzo zbliżoną charakterystykę, jednak charakterystyka silnika zasilanego gaźnikiem AK02 jest zdecydowanie nad charakterystyką tego samego silnika zasilanego gaźnikiem Blixt, przez co stosując gaźnik AK02 uzyskujemy dodatkowy wzrost momentu obrotowego, a co za tym idzie i mocy silnika.

Osiągi to nie wszystko, gaźnik AK02 jest w dodatku znacznie bardziej funkcjonalny, łatwiejszy i szybszy w obsłudze/regulacji co powoduje, że klient/zawodnik otrzymuje kupując gaźnik AK02 produkt pozwalający na zwiększenie osiągów przy jednoczesnej większej łatwości obsługi. Rozwiązania zastosowane w gaźniku AK02 pozwalają na dużo szybszą i bezpieczniejszą regulację gaźnika. Należy również zauważyć, że gaźnik AK02 powoduje nie tylko wzrost mocy, ale też zmniejszenie spalania oraz zmniejszenie emisji spalin.

Dużym plusem i potencjałem gaźnika AK02 jest fakt, że można go przystosować do innych silników spalinowych. W tych przypadkach można również pokusić się o wyposażenie go w elektroniczne sterowanie składem mieszanki, co uprości go pod kątem mechanicznym jeszcze bardziej i pozwoli na perfekcyjne sterowanie zasilaniem silnika.

Poznań

Delkar

Dla firmy Delkar świadczymy usługi projektowania wykrojników i tłoczników różnego przeznaczenia, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Poznań

Pobierz pliki:

Przyrząd spawalniczy

Dla firmy Astromet sp. z o.o. wykonaliśmy wiele przyrządów spawalniczych umożliwiających przyspieszenie procesu łączenia ze sobą elementów. Nasze przyrządy umożliwiają szybsze i dokładniejsze pozycjonowanie części spajanych przez co końcowy wyrób wykonany jest taniej, a jego jakość jest bardzo wysoka. Dzięki spajaniu elementów w dedykowanych przyrządach można liczyć na dużą powtarzalność w procesie produkcji oraz to, że element będzie wykonany dokładnie tak, jak został opisany w dokumentacji technicznej. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć reprezentujących jedno z wykonanych zleceń. W celu przejrzenia modelu 3D w przeglądarce Adobe Reader proszę kliknij w link obok, dzięki któremu możesz pobrać i przeglądać model 3d tej przykładowej realizacji.

Poznań

Rama wentylatora i wentylator

Na zlecenie wiodącego producenta wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego , a w szczególności zabudów samochodów ciężarowych Dobrowolski sp. z o.o. wykonaliśmy dokumentację wykonawczą dla części zabudowy oczyszczarki lotnisk VAMMAS.

Zakres naszych prac polegał na opracowaniu dokumentacji 2d do przekazanego modelu.

Poznań

Pro technology

Dla firmy Pro Technology wykonaliśmy szereg elementów składowych stołów do montażu wiązek kablowych. Głównie były to elementy wykonane z tworzywa sztucznego, które w kompletnym stole montażowo-testującym umożliwiały testowanie połączeń w wiązce.

Poznań

Pobierz plik:

Realizacje Square Sphere Technology